"Nejsme jen standardní dealer a autorizovaný servis vozů, my míříme výše..."
Měníme obrázek dealerství a autorizovaného servisu vozů značek ŠKODA, SEAT, a FCA (JEEP, Alfa Romeo, Abarth, Fiat a Fiat Professional). Měníme nejen nabízené produkty a služby, ale také tak trochu i způsob myšlení a přístup k zákazníkům. Uvědomujeme si, že je třeba více než kdy předtím být o pomyslný krok napřed před konkurencí a hlavně se odlišit v tom pozitivním slova smyslu. Vážíme si všech našich zákazníků a děláme vše pro to, aby se k nám rádi vraceli, měli k nám pozitivní pouto, věřili nám a cítili, že pro ně máme vždy něco navíc.

Asistent prodeje ojetých vozů

Do našeho týmu hledáme režijní pracovnici/pracovníka

Náplň práce

  • Péče o vozy na venkovní ploše
  • Zajišťuje kontrolu ojetých vozů a odpovídá za jejich stav a čistotu
  • Zajišťuje fotodokumentaci ojetých vozů dle povinných standardů
  • Odpovídá za inzerci vozů dle kvalitativních standardů
  • Zajištění evidenčních kontrol a přepisu vozů v registru

Všeobecné požadavky

  • Ochota učit se nové věci a kvalitně pracovat
  • Spolehlivost, pečlivost a odpovědnost

Odborné požadavky

  • Středoškolské vzdělání nebo výuční list
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Dobré platové ohodnocení
  • Systém pravidelného kvalifikovaného školení
  • Zázemí stabilní a silné české společnosti
  • Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje

Společnost
HAVEX-auto s.r.o.
Adresa
Průmyslová 909, Kosmonosy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 18 000 – 23 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

HAVEX-auto s.r.o., Radek Báča
603 459 809