Co vás čeká

Nestátní zdravotnické zařízení v Praze 4, zabývající se komplexní péčí o klienta a nutriční výživou, hledá nového kolegu, který bude zpracovávat datové podklady pro vedení firmy, navrhovat změny pro zavedení lepších řešení a vytvářet analýzy a reporty pro management společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme vysokoškolské vzdělání bakalářské, či vyšší v oborech matematiky, informatiky, informačního managementu, ve financích a ekonomice, statistice a analytice.

Požadujeme časovou flexibilitu a profesionální chování.

Co vám můžeme nabídnout

Odpovídající finanční odměnu.
Přátelský tým zkušených kolegů.
Prostor pro vlastní inovace
Odborná školení, služební notebook + telefon.
Možnost online práce z domova.
Týmové akce (teambuilding, grilování, ...).

Benefity: cenové zvýhodnění zdravotní péče i pro nejbližší rodinu, MultiSport karta, stravenky.

Práce na plný i částečný úvazek.

Práci ve snadno dostupné části Prahy (1 zastávka od stanice metra Opatov).

Společnost
CLINICA BOHEMICA s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

702 276 702