Společnost TRESCON Executive Search s.r.o. nabízí odborné znalosti, dlouholeté zkušenosti, efektivitu a transparentnost a to již od doby svého vzniku v roce 1978. S našimi pobočkami v Rakousku (Linz, St. Pölten), České republice (Brno), na Slovensku (Bratislava) a ve Slovinsku (Lublaň), jsme pro naše klienty partnerem pro získávání pracovníků, Executive Search a personální servis v mnoha projektech ve více než 30-ti zemích světa.

PROJEKTANT, KONSTRUKTÉR MOSTŮ

PROJEKCE MOSTŮ

Pro našeho klienta, renomovanou inženýrskou kancelář se sídlem v Brně a Olomouci, hledáme nové kolegy do oblasti konstrukce a projekce. Společnost zajišťuje komplexní služby v přípravě i realizaci v oborech pozemní komunikace a mosty.

VÁŠ PROFIL:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (stavebnictví nebo strojírenství)
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • znalost konstrukčních programů (AUTOCAD)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • práce v týmu na projektové dokumentaci
  • koordinace projektových prací a inženýrské činnosti
  • komunikace s klientem, řešení detailů projektu
  • komplexní účast na zadaném projektu
  • práce v programu AUTOCAD, Revit, BIM
  • projekty v ČR i v zahraničí

NABÍZÍME:

  • práce v projekční kanceláři s celosvětovými zkušenostmi
  • zázemí stabilní společnosti
  • práce i pro zahraničního partnera
  • po zapracování nadstandardní mzdové ohodnocení
  • celoročně vyplácená prémiová složka mzdy
  • firemní benefity (stravenky, penzijní a životní pojištění)
  • jazykové kurzy a firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • práce v mladém kolektivu

Vážení zájemci, pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání Vašeho životopisu na uvedenou adresu.

Společnost
TRESCON Executive Search s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Projektant, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.