Společnost ARTA, spol. s r.o., hledá novou spolupracovnici pro následující pozici:

Pracovní pozice:
- Asset Specialist

Požadavky:
- vzdělání SŠ
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- praxe na pozici asistentka /recepční nebo jiné obdobné administrativní pozici
- znalost práce na PC (MS Office)
- organizační schopnosti
- zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
- pečlivost, komunikativnost, samostatnost
- časovou flexibilitu

Pracovní náplň:

- vyřizování nájemních smluv
- podávání inzerátů online
- prohlídky nemovitostí s klienty
- komunikace s klientem o doplňkových službách, řešení stížností
- převody plynu a elektřiny
- O2 kontaktní osoba
- příprava nájemních listů, komunikace s účetním oddělením
- zapojení do rotačního 24/7 MOD (manager on duty) pro naše klienty
- příprava podkladů pro roční vyúčtování komunikace s PRE a PP, kontrola vyúčtování energií.
- popis se může lišit dle zkušeností zájemce

Nabízíme:
- zázemí ve stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- uplatnění a rozvoj znalostí
- dobré finanční ohodnocení

Nástup ihned.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Společnost
ARTA, spol.s r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.