Cítíte se ve světě projektového řízení jako ryba ve vodě? Máte zkušenosti ze světa stavebnictví či strojírenství a rád/a byste je posunul o míle dopředu? Láká Vás pracovně cestovat za hranice? Chtěl/a byste pozorovat unikátní firemní kulturu z první řady a podílet se na jejím růstu? Pokud rozmýšlíte své další kariérní kroky a na tyto otázky jste imaginárně či opravdově kývl/a „ano“, pak by tato příležitost mohla být právě pro Vás.

Pro našeho klienta, přední českou společnost působící v oblasti kombinující stavebnictví a design (nejen) veřejného prostoru, právě hledáme vhodného kandidáta na pozici Project Managera. Hledáme člověka, který se stane tváří moderních projektů, jak v našich českých vodách, tak především v německých a povede stavební zakázky prvotřídní úrovně.

Co bude Vaším úkolem?

Projektový manažer hraje klíčovou a centrální roli ve vedení projektů od jejich počátku až po zdárný konec.

  • Má pod palcem celkovou koordinaci projektů jak v Česku, tak v Německu
  • Zajišťuje celkovou organizaci projektů zaměřených na pozemní stavby (především komplexní realizace ocelových konstrukcí dopravních terminálů či atypických staveb)
  • Je v každodenní komunikaci s projektanty, konstruktéry, designéry či výrobním týmem
  • Komunikuje s dodavateli a snaží se o maximálně hladký průběh projektů
  • Je styčnou osobou pro klienty v průběhu celého projektu

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

  • Mezi Vaše silné stránky patří pokora, samostatnost a smysl pro inovaci a techniku
  • Zároveň máte skvělé komunikační a organizační dovednosti
  • Cítíte se sebevědomě ve světě stavebnictví, ocelových konstrukcích (či hliněných), opláštění a technické dokumentaci
  • Máte znalosti projektového řízení ze stavebnictví či strojírenství
  • Orientujete se v ekonomickém řízení projektů
  • Máte chuť a jste ochotný cestovat
  • Německý jazyk slovem i písmem
  • VŠ (popřípadě SŠ) technického zaměření
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Živé a progresivní prostředí designu pohybujícího se na světové úrovni
  • Dynamickou a různorodou pracovní náplň s možností zázemí v Praze či Zlínském kraji (díky cestování není pozice vázána ke konkrétnímu místu)
  • Příležitost zapojit se do týmu nadšených pracovníků, kteří věří vizi a směřování společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Další benefity (5 týdnů dovolené, firemní automobil i pro soukromé účely, penzijní připojištění a další)

Společnost
JuiceUP s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Technika a vývoj, Project Manager, Operátor výroby, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

JuiceUP s.r.o., Dominika Fleková
608 248 612