URGO Healthcare s.r.o. je francouzská rodinná firma, zaměstnávající celosvětově přes 3 300 zaměstnanců. Na českém trhu působí již 25 let. Mezi hlavní značky firmy patří URGO (výrobky pro ošetření ran) a HUMER (ORL produkty). V portfoliu firmy jsou prémiové výrobky s patentovými technologiemi. V České republice patří URGO mezi menší firmy s příjemným kolektivem zaměstnanců.
www.urgo.cz
www.humercz.cz

Supply chain planner

Supply chain specialist / planner

1/2 úvazek (20 hodin týdně)

Do našeho menšího, přátelského lokálního týmu URGO hledáme posilu do logistiky. Jedná se o operativní pozici pro menší portfolio produktů (cca 70 SKU), s periodicky opakující se agendou (měsíční reporting, týdenní kontrola zásob na regionálních skladech distributorů, denní zajištění toku operativní dokumentace).

Hlavní náplň pozice:

→ zabezpečovat efektivní tok zboží a veškeré potřebné dokumentace ze skladu v mateřské firmě ve Francii na lokální sklady v CZ pro potřeby prodejů v CZ a SK (měsíční periodicita standardních závozů)

→ aktivní komunikace s regionálními sklady distributorů, dobrá prozásobenost distribuční sítě

→ řešit případné reklamace, expirace, nedodávky a inventury externě & interně

→ zajištění vzorků pro potřeby interního týmu & zajištění procesu polepování pro vybraná SKU

→ reporting lokálnímu vedení a do mateřské firmy ve Francii

Co očekáváme:

- komunikativnost, aktivní řešení "denních problémů", transparentnost

- dobrá znalost MS Office, Excel na pokročilejší úrovni nutnost (kontingenční tabulky, funkce, vyhledávání)