Náplň práce

* správa měřidel a jejich kalibrace (interní, externí) MSA
* statistické metody - vyhodnocování způsobilosti nástrojů, procesů
* analýzy kontaktů na laboratoři snímků řezů, součástí týmu PFMEA
* měření na 3-D měřícím zařízení, profil projektoru
* tvorba a zavádění kontrolních plánů do SPC-kontrola dlouhodobé způsobilosti procesů, dodržování IATF a VDA

Požadujeme

* SŠ technického zaměření výhodou
* praxe na pozici obdobné pozici v automotive (nejlépe vstřikolisovna)
* znalost nástrojů a norem kvality (IATF, VDA)
* znalost AJ nebo NJ výhodou (není podmínkou)
* práce s PC - MS Office, ŘP sk.B

Nabízíme

* možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
* práce pro dynamickou zahraniční společnost
* dobré pracovní podmínky
* další zaměstnanecké výhody a benefity (stravování, vzdělávání)

Společnost
FORSCHNER, spol. s r.o.
Adresa
Uherské Hradiště
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Specialista ISO, Kontrolor, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FORSCHNER, spol. s r.o., Olga Ceralová
571 894 666
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.