Fakultní nemocnice Královské Vinohrady oznamuje volné pracovní místo pro

MANAŽERA KVALITY

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenost s řízením kvality a s akreditačními standardy vítány
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • pečlivost, samostatnost, důslednost a spolehlivost
  • analytické schopnosti, velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
  • aktivní přístup k práci a zodpovědnost

Náplň práce:

  • komplexní zajišťování a uplatňování principů managementu kvality
  • aplikace technik zlepšování kvality
  • monitorování a měření procesů
  • sběr dat a analýza údajů, prezentace dat

Nabízíme:

Práci v akreditovaném, moderním, univerzitním zdravotnickém zařízení v příjemném kolektivu v centru Prahy, zázemí stabilní státní organizace a motivující platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, propracovaný adaptační proces s plnou podporu mentora, 5 týdnů dovolené, pro mimopražské uchazeče možnost ubytování, zaměstnanecké benefity - osobní limit z Fondu kulturních a sociálních potřeb zaměřený na rekreace, dětské tábory, kulturu a tělovýchovu, léčebné pobyty, penzijní připojištění, možnost zakoupení dotovaných dioptrických brýlí, bezúročné zaměstnanecké půjčky, možnost čerpání zaměstnaneckých slev u obchodních partnerů.

Dále kvalitní dotované stravování v závodní jídelně, podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, zvýhodněný nákup léčiv a zdravotnických potřeb v Ústavní lékárně FNKV, zvýhodněnou možnost kosmetických a diagnostických výkonů.

Společnost
FAKULTNÍ NEMOCNICE KRÁLOVSKÉ VINOHRADY
Adresa
Šrobárova 1150/50, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Administrativa, Kvalita a kontrola jakosti, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FAKULTNÍ NEMOCNICE KRÁLOVSKÉ VINOHRADY, Nikola KRZYKALOVÁ