Centrum pro integraci cizinců přijme sociálního pracovníka/sociální pracovnici pro Mladou Boleslav

Centrum pro integraci cizinců, o.p.s. (CIC) je nezisková organizace založená v roce 2003. Jsme poskytovatel služeb a aktivit pro imigranty, zapojujeme i českou veřejnost. Pracujeme s cizinci s perspektivou dlouhodobého života v České republice. Máme pobočky v Praze, Středočeském a Libereckém kraji.

Láká Vás možnost pomáhat lidem z celého světa, kteří se rozhodli žít v České republice? Do našeho týmu pro region Mladé Boleslavi hledáme nového kolegu/kolegyni do sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi HERMIONA .

Co od Vás očekáváme?

- Máte VŠ vzdělání v oboru sociální práce, případně příbuzný obor (splňující kvalifikační předpoklady pro výkon práce sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.)

- Umíte si poradit s PC

- Znáte alespoň jeden cizí jazyk (anglický nebo ruský jazyk),

- Jste samostatná/ý, ale rádi pracujete i v týmu, jste flexibilní a nevadí vám občas cestovat

- Máte zájem o cílovou skupinu a její problematiku, zájem o práci s rodinami

- Pokud máte praxi v oboru sociální práce s migranty, nebo v preventivních službách pro rodiny s dětmi, je to velkou výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

- Zajímavou a smysluplnou práci v příjemném kolektivu

- Možnost podílet se na rozvoji pobočky organizace v Mladé Boleslavi

- Pravidelné supervize a možnosti dalšího vzdělávání

- Odpovídající mzdové ohodnocení

- Flexibilní pracovní doba

- Pracovní smlouvu na částečný pracovní úvazek ( 0,5)

Jaká bude Vaše hlavní náplň práce?

Individuální práce s klienty, plánování poskytování služby s klienty, podpora a pomoc rodinám s dětmi (ve věku 3 – 18 let), ambulantně i v terénu, spolupráce s integračním pracovníkem.

Jaké bude finanční ohodnocení?

Od 24 000,- do 30 000,- dle doložené praxe v oboru.

Společnost
Centrum pro integraci cizinců, o.p.s.
Adresa
Dukelská 1093, Mladá Boleslav – Mladá Boleslav III
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Ruština (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 24 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Centrum pro integraci cizinců
Pernerova 10/32, 18600 Praha – Karlín, Česká republika
222 360 594