Profigrass je prosperující rodinnou společností s hlavní činností v oblasti dodávek a servisu profesionálních strojů a závlahových komponentů z USA, zemí EU a Jižní Koreje. Hlavními cílovými trhy jsou firmy zabývající se údržbou veřejné zeleně, golfová hřiště, fotbalové kluby a závlahové instalační firmy, včetně zemědělství.

Společnost Profigrass s.r.o. je několikanásobným držitelem ocenění Toro Partners in Excellence pro oblast EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika).

Servisní technik - traktory TYM, stroje Toro

Chcete se posunout od stereotypní práce v dílně k různorodé pracovní náplni?
Zajímá Vás práce, kde se budete osobně setkávat se zákazníky, kteří Vaši práci ocení?

Pak naše pracovní pozice může být tím, co hledáte.

Jsme rodinná firma zastupující přední světové značky na exkluzivní bázi se servisní pobočkou v areálu golfového hřiště v Praze - Hostivaři. Za účelem rozšíření našeho týmu vypisujeme výběrové řízení na pozici servisního technika specializovaného na traktory TYM, stroje pro údržbu golfových hřišť a komunální sféru.

Náplň práce:
• Provádění oprav a údržby v sídle firmy.
• Servisní návštěvy u zákazníků
• Předávání nových strojů, zaškolování obsluhy a transport strojů.

Sortiment:
Specializované komunální a golfové sekačky Toro, Gianni Ferrari, traktory TYM, zametací stroje Green Machines (včetně elektrických), elektrická golfová vozítka Club Car, další specifické stroje a příslušenství.

Nabízíme:
• Různorodou práci s kvalitními značkami.
• Stabilní a přátelský pracovní kolektiv.
• Přímý kontakt se zákazníkem.
• Podporu zkušeného servisního týmu Profigrass s mnohaletými zkušenostmi.
• Osobní a profesní růst, odborná školení interní i přímo u výrobců.
• Stabilní odměňování v závislosti na přínosu pro firmu dle dosavadních zkušeností.
• Příspěvky na stravování, mobilní telefon.
• Možnost rozšíření řidičského oprávnění na náklady firmy.

Požadujeme:
• Vzdělání v oboru mechanik strojů, zemědělské techniky, automechanik apod.
• Praxe v oblasti oprav strojů či automobilů – v délce alespoň 3 let.
• Logické myšlení a cit pro stanovení efektivních opravárenských postupů.
• Manuální zručnost, smysl pro profesní čest.
• Zodpovědnost, iniciativu, loajalitu.
• Ochotu učit se, schopnost týmové souhry.
• ŘP sk. B, výhledově i sk. C, T a E.

Pokud je tato pozice tím, co hledáte, zašlete prosím svůj životopis prostřednictvím portálu jobs.cz/prace.cz.

Společnost
Profigrass s.r.o.
Adresa
U Golfu 565, Praha – Horní Měcholupy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Zemědělství, lesnictví a ekologie, Výroba a průmysl, Auto - moto, Automechanik, Mechanik, Technik, Servisní technik, Autoelektrikář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Profigrass s.r.o., Tomáš Chytka
544 234 046
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.