Společnost PRIMA BILAVČÍK se sídlem v Uherském Brodě specializující se na prodej měřicích přístrojů a služby v oboru metrologie hledá nového kolegu (servisního technika) s působností v ČR a SR.

Náplň práce: Servisní a kalibrační práce na měřicích přístrojích s CNC řízením.

Požadujeme zejména:

- nadšení a chuť učit se novým věcem, otevřenou mysl.

- inovativní a proaktivní přístup k řešení problémů a úkolů u zákazníka

- SŠ / VŠ technického směru, znalost výpočetní techniky HW, SW, instalace SW a práce s HW.

- znalost servisu strojů, přístrojů, nejlépe měřících strojů výhodou, ale ne nutnou podmínkou.

- praxe v oblasti měření ve 3D výhodou

- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (znalost německého jazyka výhodou)

- výbornou pracovní morálku a spolehlivost.

- ochotu k vysokému pracovnímu nasazení, ochotu cestovat

- solidní přístup a vystupování, samostatnost

- sympatického a přátelského kolegu😊

- ŘP skupiny B, aktivní řidič

- Bydliště ve Zlínském kraji není podmínkou pro výkon práce

Nabízíme:

- vysoce odbornou práci s nejvyspělejší technologií na trhu

- získání a rozšíření znalostí v oboru metrologie, mezinárodní kontakty

- velmi dobře ohodnocenou práci, perspektivní zaměstnání

- odborný růst, zázemí stabilní společnosti

- práci v mladém a přátelském kolektivu

- aktivní využití cizího jazyka

- služební vůz i k soukromým účelům

- mobilní telefon, PC

- stravenky, sick-days

Společnost
PRIMA BILAVČÍK, s.r.o.
Adresa
9. května 1182, Uherský Brod
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Technika a vývoj, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.