Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Asistent/ka Generálního ředitele - referent/ka marketingu, který/á se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Společnost se zabývá strojírenskou výrobou pro zahraniční klienty. Čeká na Vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Náplň práce:

Běžná agenda kanceláře Generálního ředitele

Příprava a zpracování marketingové strategie společnosti na základě celofiremní strategie, organizování výstav a veletrhů

Zajišťování digitálních reklam, tvorba prospektů, letáků, vizitek a dalších reklamních předmětů

Požadujeme:

Výbornou znalost Excelu a MS office

Praxe na obdobné pozici, zájem o marketing

Aj – úroveň B2

Řidičské oprávnění. Sk B,

Proaktivní přístup, samostatnost

Nabízíme:

Stravenky ve výši 90,- Kč

Karta Multisport

Mobilní telefon i k soukromému využití

25 dní dovolené

Možnost osobního růstu a rozvoje, přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

Místo výkonu práce: Nymburk

Společnost
NYMWAG CS a.s.
Adresa
Boleslavská třída 418/54, Nymburk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Asistentka, Marketingová komunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NYMWAG CS a.s., Nina Tillová, DiS.
601 693 616