Jsme součástí celosvětově působící skupiny společností Bellmer s centrálou v Německu. Zabýváme se vývojem a výrobou strojů a technologických zařízení pro papírenský průmysl. Zejména pro zahraniční trhy dodáváme papírenské stroje a linky přípravny látky. Aktuálně obsazujeme pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • účtování přijatých a vystavených faktur
  • inventarizace a účtování nedokončené výroby a skladů hotových výrobků
  • inventarizace majetku
  • zpracování reportingu
  • dohled nad zpracováním mezd

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • zkušenosti z oblasti všeobecného účetnictví a mzdového účetnictví (praxe na pozici účetní ve výrobní společnosti velkou výhodou) – praxe alespoň 5 let
  • znalost prostředí IS SAP
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • aktivní znalost němčiny nebo angličtiny výhodou

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu (s pevnou částí od 8:00 do 13:00)
  • stravenky v hodnotě 100Kč
  • práci ve stabilní nadnárodní společnosti

Společnost
Bellmer Czech s.r.o.
Adresa
Uničovská 132/19, Litovel
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bellmer Czech s. r. o., Lucie Dudová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.