Společnost CS-BETON s.r.o. byla založena v roce 1992 a je jedním z největších výrobců betonových výrobků pro tvorbu malé architektury, chodníků, komunikací a letišť. Vyrábí široký sortiment dlažeb různých typů a barev, obrubníky, žlaby, vegetačních tvárnice, prvky okrasných vegetačních zdí. V současné době hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Produktový specialista - junior

Co vás čeká

Do našeho marketingového týmu hledáme novou technicky smýšlející kolegyni/kolegu, který bude mít zodpovědnost za přípravu/tvorbu a aktualizaci technických výkresů a dalších materiálů určených pro podporu prodeje, které jsou zaměřené na oblast B2B i B2C zákazníků (katalogy, letáky, příručky, technické listy atd.). Další činností v agendě je spolupráce při správě struktury a obsahu firemního webu (práce v redakčním systému), a v neposlední řadě vedení produktové databáze. Pokud se domníváte, že všechny tyto činnosti zvládnete levou zadní, stejně jako součinnost s technickým oddělením společnosti při zajišťování nezbytných podkladů pro marketingové materiály, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis a průvodní dopis.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání technické směru, preferujeme obor Pozemní stavitelství,
  • samostatnost, pečlivost, kreativita, schopnost a chuť učit se při vysokém pracovním nasazení,
  • podmínkou pro tuto pozici je základní znalost práce v AutoCad,
  • dobrá znalost práce na PC zejména v Microsoft Excel a PowerPoint,
  • výhodou na této pozici je znalost práce v grafických programech (Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator) a orientace v oblasti DTP,
  • dobrou znalost českého jazyka (angličtina výhodou),
  • měl/a byste být člověk komunikativní, s příjemným vystupováním, nekonfliktní, energický se schopností obhájit svou práci,
  • výhodou jsou zkušenosti z obdobné pozice v oboru stavebnictví - ideálně se zaměřením na oblast kanalizace.

Co vám můžeme nabídnout

V prvé řadě bychom chtěli, abyste byli spokojeným zaměstnancem/zaměstnankyní společnosti CS-BETON s.r.o.. K tomu Vám dopomůžeme:

  • jistotou stálého platu v dominantní a rozvíjející se české společnosti,
  • prací na hlavní pracovní poměr,
  • zajímavým a motivačním ohodnocením,
  • roční odměnou, benefity,
  • závodní stravu,
  • příspěvkem na stravování,
  • moderní a krásné pracovní prostředí v srdci Českého středohoří, které leží na břehu Píšťanského jezera.

Nástup: možný ihned

Společnost
CS-BETON s.r.o.
Adresa
Velké Žernoseky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Asistentka, Grafik, Marketingová komunikace, Direct Marketing, Specialista marketingu, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.