Skupina Mayr-Melnhof Holz je jedním z největších a nejdůležitějších zaměstnavatelů v dřevozpracujícím průmyslu v Evropě. Zhruba 2 000 zaměstnanců na sedmi pobočkách v Rakousku, Německu, České republice a Rusku se podílí na proměně cenné suroviny na nadčasové a moderní výrobky ze dřeva. Dřevo, které zpracováváme, pochází výhradně z trvale udržitelně obhospodařovaných lesů.

Vzhledem k našemu růstu orientovanému na budoucnost hledáme posily na pozici:

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - nástupní bonus 10.000 Kč

Náplň práce:

Řešení elektroporuch v dřevozpracujícím provoze

Preventivní údržba

Aktualizace technické dokumentace

Dokumentace použitých náhradních dílů a odstraněných závad

Požadujeme:

SOU, SŠ - OBOR ELEKTRO

Vyhl. 50

Zkušenost s řídícími systémy Simatic výhodou

Práce ve směnném provoze (12-ti hodinové směny - 2 ranní + 2 noční + 4 dny volno)

Nabízíme:

Velmi dobré platové ohodnocení + nástupní bonus 10.000 Kč

Výkonnostní, docházkové a jiné prémie

Dotované stravování

Týden dovolené navíc

Firemní vzdělávání

Zázemí stabilní a prosperující zahraniční společnosti

Společnost
Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o.
Adresa
Staříč
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o., Michal Křístek
00420558452211