Společnost iSTYLE, přední Apple Premium Reseller ve střední a východní Evropě, nabízí kompletní řadu produktů Mac, iPad, iPod a iPhone, spolu s širokým portfoliem příslušenství a software třetích stran. Rovněž provozuje vlastní autorizovaný servis Apple produktů.
V současné době obsazujeme pozici:

ONLINE CONTENT SPECIALIST

CO VÁS ČEKÁ
- Tvorba prémiového a unikátního obsahu pro různé platformy - webové stránky (Landing Pages, produktové stránky), blog, sociální sítě
- Naučit se a porozumět designovému stylu iSTYLE a Apple
- Rozvoj obsahových strategií k efektivnímu dosažení požadovaného cílového publika a marketingových cílů
- Korektury a úpravy obsahu před publikováním
- Spolupráce s marketingovým a produktovým oddělením při tvorbě obsahu a media plánu
- Sledování spotřebitelských trendů, preferencí a obsahových analýz
- Lokalizace regionálního obsahu (Landing Pages, produktové stránky, atd.)

DOVEDNOSTI, ZNALOSTI
- Minimálně 2 roky zkušenostní na obdobné pozici
- Všeobecná znalost eCommerce a postupů při online nakupování za účelem posílení našich prodejních výkonů prostřednictvím vytvořeného obsahu
- Znalost grafických nástrojů (Adobe Photoshop, Illustrator,…)
- Dobrá znalost nástrojů pro návrhy obsahu a layoutu, např. Adobe XD, Sketch, Figma…
- Výborná znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem
- Kreativní myšlení
- Zkušenosti s copywritingem
- HTML a CSS výhodou

Společnost
iStyle CZ, s.r.o.
Adresa
Revoluční 1003/3, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel