WALMARK je společnost s českými kořeny založená v Třinci před téměř 30 lety. Mezi naše nejznámější produkty patří Marťánci, Proenzi, Prostenal nebo Urinal.
Od března 2020 jsme hrdou součástí nadnárodního holdingu STADA Arzneimittel AG, která patří mezi globální lídry na světovém trhu s generickými léčivy. Společnost STADA byla založena v roce 1895, nyní působí ve více než 31 zemích Evropy, Asie a Afriky a zaměstnává celosvětově více než 11 000 zaměstnanců.

DIGITAL MARKETING SPECIALIST

Máte jedinečnou možnost stát se součástí mezinárodního digitálního týmu, který vytváří marketingové digitální strategie pro globální značky z consumer healthcare kategorie produktů.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici DITIGAL MARKET SPECIALIST s místem výkonu práce Praha - Stodůlky.

CO VÁS ČEKÁ?

  • Spolupráce na digitálním rozvoji značek z oblasti Consumer Healthcare společnosti Walmark (STADA Group); správa a rozvoj webů vrámci regionu
  • Zaměření na vytváření strategií pro sociální sítě, ale i následného řízení komunikace globálních značek na sociálních sítích
  • Sledování, vyhodnocování a vylepšování procesu zadávání jednotlivých online projektů spolupracujícím digitálním agenturám na regionální úrovni
  • Spolupráce na nastavování a vyhodnocování digitálních kampaní, které proběhly v jednotlivých zemích
  • Spolupráce na identifikaci nových možností v prostředí online marketingu
  • Práce v mezinárodním týmu marketingu společnosti WALMARK (STADA Group) s možností využití angličtiny na denní bázi

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • VŠ vzdělání, obor marketing / digitální komunikace
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti se Social media marketing
  • Znalosti aktuálních trendů v oblasti digitálního marketingu
  • Schopnost komunikovat v mezinárodním prostředí
  • Pokročilé organizační dovednosti
  • Zodpovědnost, pečlivost a ochotu
  • Praktický přístup k řešení problémů
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Časovou flexibilitu

CO NABÍZÍME?

  • Práci v mezinárodní společnosti s českými kořeny
  • Přátelské kolegy a příjemné pracovní prostředí
  • Aktivní využití anglického jazyka
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky a další firemní benefity
  • Slevu na produkty společnosti

Společnost
WALMARK, a.s.
Adresa
Siemensova 2717/4, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

WALMARK, a.s., Jana Schwachulová