Hledáme parťáka do týmu, který bude našim klientům k dispozici, když budou něco potřebovat, a zároveň je nezapomene upozornit na možnosti, jak vylepšit a zefektivnit jejich byznys. Tvůj hlavní pracovní nástroj bude telefon, e-mail a hlava. Jdeš do toho s námi?


Co bude tvojí hlavní náplní práce?
V současné době spolupracujeme s více než stovkou klientů. Pod rukama nám jich ale za 15 let existence prošlo mnohem víc. Někteří se k nám pravidelně vrací nebo předávají pozitivní reference o naší práci svým známým a obchodním partnerům. Tak se naše databáze klientů neustále rozrůstá. Vážíme si jejich přízně a rádi bychom s nimi zůstali v kontaktu, vzájemně se informovali o novinkách, vyhodnocovali stávající řešení a hledali prostor pro rozvoj spolupráce.

A právě proto hledáme do našeho týmu nového parťáka, nebo parťačku. Nebudeš aktivně navolávat nové klienty, ale je třeba, aby ses nebál/a vzít telefon do ruky. Hlavní náplní práce bude reagovat na poptávky nových nebo stávajících klientů, odpovídat na jejich dotazy, hledat pro ně řešení a zároveň komunikovat jejich potřeby do firmy. Druhou neméně důležitou složkou bude vyhodnocování řešení, která jsme klientům poskytli v minulosti, a následně nabídnout jejich modernizaci, případně rozšíření služeb.

Budeš tak trochu obchodní zástupce, protože musíš dobře znát naše služby, taky trochu analytik, abys dokázal/a vyhodnotit, co který klient potřebuje. Taky budeš trochu projektový manažer, protože budeš komunikační a kontrolní spojka mezi klientem a firmou. Ale pořád budeš člověk pečující o naše zákazníky - empatický, komunikativní, proaktivní a milý parťák. Nemusíš se bát, stereotypní se tvoje práce nikdy nestane.

Takhle si tě představujeme, měl/a bys mít :

  • skvělé komunikační dovednosti
  • vysokou úroveň empatie
  • analytické a praktické myšlení
  • tah na branku
  • osobní vyzrálost
  • chuť a selský rozum

Zkušenosti, které ti při pohovoru přidají plusové body

  • Zkušenosti v oblasti péče o zákazníky, projektové řízení, obchod
  • Profesní zkušenost na dané pozici

Informace o pozici

Společnost
Shean s.r.o.
Adresa
Bezručova 14/2, Blansko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Account Manager, Analytik prodeje, Obchodní asistent, Project Manager, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Shean s.r.o., Eva Martinková