Společnost IDEAL-Trade Service, spol. s r.o. má 29-ti letou zkušenost s dodávkami technologických celků a chemikálií pro povrchové úpravy, kompresorů pro stlačený vzduch a dalších doprovodných produktů a služeb. Ve všech těchto oblastech se naše společnost řadí mezi nejvýznamnější partnery jak pro naše zákazníky, tak pro naše dodavatele.

Naše dobře zavedená obchodní firma s dominantním postavením na trhu hledá nového kolegu na pozici:

Obchodní manažer - zahraniční trhy

Hledáme OBCHODNÍHO MANAŽERA pro prodej LAKOVACÍCH LINEK na zahraničních trzích:

Náplň práce:

  • rozvoj obchodních příležitostí na zahraničních trzích
  • příprava obchodní i marketingové strategie pro vstup na nové trhy
  • technické i obchodní zajištění realizace zakázek
  • získávání nových zákazníků, aktivní hledání obchodních příležitostí
  • komunikace s obchodními partnery v AJ
  • komunikace s dodavateli

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (event. středoškolské) technického směru
  • praxi v obchodní činnosti na zahraničních trzích
  • nutná výborná znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B
  • flexibilitu, ochotu cestovat, připravenost na vysoké pracovní nasazení
  • spolehlivost, pozitivní proaktivní přístup, komunikativnost

Nabízíme:

  • práci v kolektivu mladých energických lidí
  • velmi příjemné pracovní prostředí se skvělou atmosférou
  • za Vaše dobré výsledky Vás náležitě odměníme
  • poskytujeme řadu firemních benefitů
  • stabilní dlouhodobé zaměstnání s možností profesního růstu
  • podporujeme firemní vzdělání

Věřte, že pokud přijdete mezi nás, určitě nebudete litovat! Rádi se setkáváme i mimopracovní dobu, jsme zkrátka sehraný tým. Koukněte na naše webové stránky: www.itsbrno.cz či na náš FB profil: https://www.facebook.com/idealtradeservice

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nám zaslat svůj životopis s motivačním dopisem.

Společnost
IDEAL-Trade Service, spol. s r.o.
Adresa
Řípská 1549/11a, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Manažer prodejního týmu, Manažer partnerského prodeje, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel