CZ PEOPLE je agentura práce, která se již od roku 2003 specializuje na pracovní nabídky ve službách, obchodě a výrobě na území České republiky.

Pomocné práce v zahradě, ZÁLOHY TÝDNĚ

Pro známý hobbymarket, který se specializuje prodejem doplňků pro stavby a zahradu, hledáme šikovného pomocníka na výpomoc v oddělení zahradních doplňků a rostlin.

Co Vás čeká

  • doplňování zboží zahrady a manipulace s materiálem (substráty, hnojiva, zahradní keramika, doplňky)
  • péče a zavlažování rostlin
  • směny od 8:00 do 20:00 (po-ne - dle domluvy)

Očekáváme

  • spolehlivost a pečlivost
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenosti z oboru výhodou (zahradník)
  • fyzickou zdatnost (práce vhodná pro muže od 18 let)

Nabízíme

  • záloha týdně na Váš účet
  • hodinová sazba 130 Kč
  • možnost volby směn
  • místo výkonu práce: Brno-střed

V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt.

Společnost
CZ PEOPLE s.r.o.
Adresa
náměstí Svobody 702/9, Brno – Brno-město
Plat
Plat: 130 Kč / hodina
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Zahradník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Datum práce
Datum práce: 10.5.2021 – 31.12.2021
Zadavatel: Personální agentura