Nezisková organizace BONA, o.p.s. jako největší poskytovatel sociálních služeb zaměřených na psychosociální rehabilitaci v chráněném bydlení v ČR vypisuje výběrové řízení. Díky 20-ti leté zkušenosti v práci s lidmi s duševním onemocněním jsme jedním z klíčových aktérů reformy psychiatrické péče a procesu zabydlování v Praze. Vedle chráněného bydlení dále poskytujeme i Sociální rehabilitaci zaměřenou na podporu bydlení v terénu a zaměstnávání.

Manažer sociální služby chráněné bydlení

Sociální služba chráněné bydlení hledá do svého vedení schopného manažera, který bude pokračovat v jejím dynamickém rozvoji v rámci aktuálně probíhající reformy psychiatrické péče a transformace sociálních služeb v České republice.

Co Vás čeká?

- vedení týmu vedoucích, kteří mají pod sebou kolegy pracující s lidmi s duševním onemocněním

- strategické plánování dalšího rozvoje sociální služby

- podpora týmu v transformaci služby s ohledem na střednědobou koncepci bydlení v Praze a reformu psychiatrické péče

- aktivní spolupráce s dalšími organizacemi, sdílení know-how, čerpání a předávání zkušeností

Co pro pozici od Vás potřebujeme?

- manažerské zkušenosti a dovednosti (podmínka)

- organizační schopnosti, důslednost a lidský přístup

- podmínkou zkušenost s vedením sociální služby a/nebo ukončené vzdělání dle Zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách

Co Vám nabízíme?

- práce na celý úvazek s možností si částečně flexibilně upravovat pracovní dobu

- 25 dní dovolené, 5 dní studijního volna, 3 sickdays

- kreativní práci při vedení sociální služby v přátelské atmosféře a dobrém kolektivu

- pravidelnou manažerskou supervizi a profesní růst jak po stránce manažerské, tak i v rámci sociální problematiky

- zázemí stabilní organizace aktivně působící na poli transformace psychiatrické péče již přes 20 let

Jak se přihlásit, když máte o pozici zájem?

- své životopisy a motivační dopisy zasílejte do 15. 3. 2021

- termíny výběrových řízení budou probíhat průběžně, nástup nejpozději 1.5.2021

- pro více informací o organizaci - www.bona-ops.cz

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je organizace BONA, o.p.s., Pod Čimickým hájem 177/1, Praha 8, IČ 25732587 zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru zaměstnance v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

Společnost
BONA, o.p.s.
Adresa
U Pazderek 265/22, Praha – Bohnice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 38 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Vrcholový management, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Psycholog, Výkonný ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

BONA, o.p.s., Mgr. Kristýna Páralová
603 378 348