CZ PEOPLE je agentura práce, která se již od roku 2003 specializuje na pracovní nabídky ve službách, obchodě a výrobě na území České republiky.

Operátor v automobilovém průmyslu - 160 Kč/hod

Pro významného dodavatele produktů pro přední výrobce v automobilovém a průmyslovém sektoru hledáme šikovné a zručné kolegy na pomocné práce ve výrobě.

Náplň práce

  • kompletace součástek (nejedná se o pásovou výrobu),
  • montáž výrobků,
  • měření kvality výrobků,
  • testování výrobků.

Směny

  • požadovaná pravidelná docházka 5x týdně (Po-Pá),
  • 3směnný provoz (ranní/odpolední/noční - střídání vždy po týdnu).

Místo výkonu práce: Brno-Modřice - bus CTPark ZDARMA

Očekáváme

  • manuální zručnost,
  • pečlivost,
  • dobrý zrak,
  • pravidelná docházka 5x týdně a střídat směny,
  • dobrý zdravotní stav,
  • trestní bezúhonnost,
  • spolehlivost.

Nabízíme

  • základní mzda 160 Kč/hod.,
  • zálohy týdně na Váš bankovní účet,
  • dlouhodobá spolupráce.

V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt.

Společnost
CZ PEOPLE s.r.o.
Adresa
náměstí Svobody 702/9, Brno – Brno-město
Plat
Plat: 160 Kč / hodina
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Datum práce
Datum práce: 10.5.2021 – 31.12.2021
Zadavatel: Personální agentura