Významná výrobní společnost z Nového Boru hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na tuto pracovní pozici.

Grafik

Co vás čeká

  • grafické zpracování materiálů pro marketing a obchod ( leaflety, brožurky, nabídky, roll up, bannery)
  • grafické zpracování bannerů na eshop, web, Instagram, Facebook
  • práce s fotografií

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ se zaměřením na grafické práce
  • týmová spolupráce
  • moderní smýšlení, zájem a přehled o současných trendech v grafice a designu
  • aktivní znalost anglického jazyka

Výhodou bude

  • ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • získání praktických znalostí a zkušeností v oboru
  • další vzdělávání v oboru

Společnost
Crystalex CZ, s.r.o.
Adresa
B. Egermanna 634, Nový Bor
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Crystalex CZ, s.r.o., Michaela Štěrbová
725 894 057