BONTIA

Jsme společnost, která pro zákazníky vyrábí produkty z jejich fotek (fotoknihy, fotokalendáře, fotografie, fotoobrazy aj.).
Pracujeme pro víc jak 200.000 zákazníků v ČR, SK, DE a AT.

www.bontia.cz
www.bontia.sk
www.bontia.de
www.bontia.at
www.bontia.com

Marketing & Communication Manager

Hledáme do týmu marketéra, který s námi bude rozvíjet naše komunikační a obchodní aktivity v Německu a Rakousku.

Hledáme někoho, kdo bude schopný hrát klíčovou roli při navrhování a realizaci našich reklamních kampaní.

Hledáme týmového hráče, který bude spolupracovat s grafikem, fotografem, překladatelem, programátory a německými online specialisty.

Co budete dělat

Budete se podílet na návrzích a společně se specialisty realizovat reklamy ve vyhledávačích, sociálních sítích, obsahových sítích, nabídkových emailech atd.

Budete rozvíjet obsah na sociálních sítích.

Budete rozvíjet webové stránky.

Co očekáváme

Zkušenosti s tvorbou kampaní v online marketingu.

Znalosti online marketingových nástrojů Google, Facebook, Instagram atd.

Vynikající němčina.

Pokud se vám zdá nabízená práce zajímavá. zašlete nám svůj životopis.

Zajímavé životopisy rádi přečteme a pak vás budeme kontaktovat.

Společnost
Bontia Carter
Adresa
Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá), Němčina (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingový ředitel/manažer, Direct Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel