Jsme charitní nestátní nezisková organizace pomáhající zvláště lidem nemocným, ale také dětem, dospělým i seniorům. Provozujeme nejstarší hospic v Čechách, dále jediné lůžkové zařízení pro nemocné roztroušenou sklerózou a mnoho dalších aktivit. Patříme mezi největší charity v ČR.

Kuchař/ka

Kuchař/ka

Náplň práce:

- příprava a vaření jídel

- kontrola výdeje jídel

Požadujeme:

- vzdělání v oboru kuchař/ka nebo praxe

- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

- po zapracování osobní ohodnocení

- možnost rozvoje a finančního růstu

- 5 týdnů dovolené

- firemní benefity, obědy za zvýhodněnou cenu

- JISTOTA ZAMĚSTNÁNÍ !!!

- NEPŘETRŽITÝ PROVOZ, POUZE RANNÍ SMĚNA 4,30 - 13,00 hod.,!

Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením!

Více informací na tel.: 730 183 966 - Mgr. Lenka Fišerová nebo tel.: 731 247 659 - Nora Kinčlová

Společnost
Oblastní charita Červený Kostelec
Adresa
Dvůr Králové nad Labem – Žireč
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 22 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Kuchař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Oblastní charita Červený Kostelec, Jan Forbelský
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.