Společnost BEMETA DESIGN s.r.o. je přední dodavatel vysoce kvalitních doplňků do koupelen se špičkovou kvalitou a moderním designem.

Do stále rostoucího týmu hledá posilu na pozici:

Grafik/Grafička - marketingové oddělení (od 28.000Kč) #1067

Náplň práce:

*příprava grafických podkladů pro tištěnou komunikaci firmy (letáky, tištěná inzerce, katalogy)

*příprava bannerů pro webové kampaně, sociální sítě

*kontinuální práce na vizuální identitě firmy

*komunikace s fotografy, podílení se na produkci designových fotek našich produktů

spolupráce na produktových videích

Požadujeme:

*výborná znalost grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop a InDesign

*alespoň 1 rok praxe

*uživatelská znalost kancelářského balíku MS Office

*cit pro design, pečlivost, spolehlivost, samostatnost a dobrá znalost českého jazyka

*zájem o fotografii, design

Nabízíme:

*možnost i zkráceného úvazku

* zázemí stabilní české společnosti

* možnost zakoupení firemních výrobků za zvýhodněné ceny

* lokalita: Žatčany

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro Grafik, grafička, marketingový specialista.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.