Akciová společnost ČEPRO je jedním z nejvýznamnějších českých průmyslových podniků, která zajišťuje především přepravu, skladování a prodej ropných produktů. V této oblasti poskytuje přepravní, skladovací a speciální služby ostatním subjektům. Jejím posláním je také ochrana zásob státních hmotných rezerv. Zároveň provozuje síť vlastních čerpacích stanic pod obchodním názvem EuroOil.

Ostraha produktovodu - pochůzková činnost

Náplň práce:

  • bezpečnostní opatření k ochraně majetku v terénu v rámci pouze denních směn (vždy dvoudenní blok)
  • pochůzková činnost za účelem zjištění nelegální činnosti na majetku společnosti
  • hlášení a řešení mimořádných událostí, evidence vykonané činnosti
  • administrativní činnost v rámci vykazování práce
  • práce s elektronikou – mobilní prostředky, PC

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání /výuční list
  • trestní bezúhonnost – výpis z rejstříku trestů
  • předložení úplného životopisu
  • bezdlužnost – postačuje prohlášení v rámci životopisu
  • velmi dobrá fyzická a psychická zdatnost, odolnost a velmi dobrý zdravotní stav (bude proveden test fyzické způsobilosti uchazeče k výkonu práce)
  • schopnost práce pod tlakem, dobrá rozhodovací schopnost a orientace v krizových situacích
  • ŘP skupiny "B" (aktivní řidič)
  • základní uživatelskou znalost Microsoft Office (Word, Outlook)
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • vysoký stupeň seberealizace a možnost odborného rozvoje
  • zajímavou práci na plný úvazek v perspektivním týmu
  • příznivý model pouze denních směn skládaných do bloků s prostorem pro další osobní zájmy
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sick-days, příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, zvýhodněné ceny paliva, volnočasové poukázky, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, konzultační služby ELA

Informace o nástupu:

Nástup možný od 1.4.2021

Pozn.:

Zájemci budou po prověření písemné dokumentace absolvovat ústní pohovor a testy fyzické zdatnosti na skladě Hněvice u vedoucí oddělení bezpečnosti produktovodů.

Společnost
ČEPRO, a.s.
Adresa
Štětí – Hněvice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Pracovník ostrahy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČEPRO, a.s., Aneta Jelínková