Společnost Trivium Packaging je světovým lídrem ve výrobě kovových obalů. Celosvětově působí ve více než 60 lokalitách, zaměstnává téměř 8 tisíc lidí a roční tržby společnosti činí přibližně 2,7 mld. USD. Trivium dodává širokou škálu výrobků pro své zákazníky, kteří působí na různých koncových trzích, jako jsou potraviny, mořské plody, krmiva pro domácí zvířata, kojenecká výživa, krása a osobní péče, péče o domácnost a prémiové nápoje.
Hnací silou všech našich úspěchů jsou naši zaměstnanci, kteří nám přináší své odborné znalosti a talent. Pomáhají nám vyniknout prostřednictvím svého odhodlání, energie a zlepšováním všeho, co dělají. Naším společným cílem je být volbou číslo jedna pro zákazníky, kteří hledají udržitelné řešení prostřednictvím kovových obalů.

Finanční Controller Junior

Co vás čeká

Nabízíme příležitost pro mladého ambiciózního finančního controllera/controllerku do výrobní společnosti. Vaše práce bude spočívat v:
- zpracování systému kalkulací a sazeb + jejich aktualizace
- finanční reporting
- aktivní účast v rámci závěrkových aktivit
- příprava podkladů pro výpočet KPI, zpracování přijatých faktur DIR
- podpora při sestavování Forecastů a Budgetu
- kooperace s managementem
- aktivní účast a podpora během inventur, fyzické vedení pokladny

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- AJ aktivní znalost
- praxe na stejné či podobné pozici v oblasti financí
- MS Office – velmi dobrá znalost v Excel a účetních programů
- aktivní přístup a samostatnost, systematičnost a analytické schopnosti nutností

- zkušenosti s prací v SAPu - podmínkou

Co vám můžeme nabídnout

- perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravné 82,-
- 13. a 14. plat, UNIŠEKY
- firemní akce, vlastní rekreační střediska a další

Společnost
Trivium Packaging Czech Republic s.r.o.
Adresa
Zemská 612, Teplice – Trnovany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Ekonom, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Trivium Packaging Czech Republic s.r.o., Šárka Soumarová, Ing.
+420 417 846 530