Projektový manažer/manažerka

Odvádíme dobrou práci, tak hledáme spolupráci! Zjistili jsme, že zakázek nám stále přibývá, tak jsme se rozhodli náš projektový tým posílit o nového člena.

Máte zájem o:

· výkon práce v příjemném prostředí širšího centra města Brna,

· stabilní zázemí zavedené společnosti věnující se dotačním titulům,

· dlouhodobou spolupráci s přátelským kolektivem,

· firemní benefity

Pokud ano, líbila by se Vám náplň práce, která by zahrnovala zejména:

· přípravu projektů v operačních programech EU: OPZ, OPPIK (OPTAK), IROP atd.

· kompletaci podkladů pro jejich zdárné podání,

· podporu a komunikaci s příjemci dotace,

· podílení se na realizačním managementu vítězných projektů,

· zajišťování dílčích administrativních úkolů?

Měli bychom velký zájem o posilu, která má tyto přednosti:

· ideálně, pokud máte zkušenost s podáním minimálně dvou úspěšných projektů v jednom z operačních programů Evropské unie (OPZ, OPPIK, IROP),

· absolvent (i student) regionálního rozvoje, ekonomie, stavebních oborů, vodohospodářství atd.

· pečlivost, pracovitost a svědomitost,

· dobrou znalost práce na PC (Microsoft Word, Excel, PowerPoint),

· řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou),

· ochotu učit se novým věcem (předchozí zkušenosti v oboru nejsou nutné).

Společnost
Plus Projekt, s.r.o.
Adresa
třída Kpt. Jaroše 1932/13, Brno – Černá Pole
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Ekonom, Project Manager, Konzultant, Business analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Plus Projekt, s.r.o., Kamila Kolářová