Co vás čeká

• IT podpora uživatelů
• správa a administrace koncových klientských zařízení s operačním systémem Windows 10
• administrace virtualizace VMWARE
• administrace serverových operačních systémů Windows Server
• administrace Microsoft SQL Server
• administrace Microsoft Exchange
• administrace bezdrátových WiFi sítí
• orientace v systémech skladového hospodářství + čtečky čárových / QR kódů; termotiskárny
• administrace Mikrotik Router OS + skriptování

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• SŠ vzdělání ( VŠ výhodou )
• praktické zkušenosti z některými činnostmi vyjmenovanými v náplni práce
• velmi dobrá znalost Windows a MS Office a aplikací
• obecné technické znalosti v operačních systémech, aplikacích a síťových technologií
• schopnost samostatně pracovat
• kompletní znalost síťové architektury a síťových protokolů
• spolehlivost, profesionalita, schopnost organizovat práci
• řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout

• zázemí stabilní, prosperující společnosti
• pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
• 2 Sick days
• 5 týdnů dovolené po odpracování 12 měsíců
• Zaměstnanecká sleva na sortiment společnosti

Společnost
GM electronic, spol. s r.o.
Adresa
Křižíkova 147/77, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Pracovník help desku, Support IS, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel