Středisko prevence a léčby drogových závislostí DROP IN o.p.s.

Sociální pracovník/pracovní terapeut

Dlouholetý projekt zaměstnávání znevýhodněných osob, Projekt Tvoje šance, pod organizací Drop In, o.p.s., hledá do svého týmu pracovního terapeuta – zahradníka. Práce je vhodná i při studiu.

Náplň práce:

- práce na tréninkovém pracovišti Zahrada

- vedení a vytváření aktuálních úkolů na tréninkovém pracovišti

- vedení klientů při nácviku pracovních zkušeností

- průběžné hodnocení klientů

- vypracování návrhů realizace úprav pozemku

- odborný dohled nad realizací všech zahradnických činností

- účast na pravidelných poradách realizačního týmu

- místo výkonu práce: hl.m.Praha

- zaměstnání na pracovní smlouvu - DPČ, půl úvazek

- nástup: okamžitě

Základní požadavky:

- věk min. 21 let

- student 2. - 3. ročníku/ukončené Vyšší odborné vzdělání

- zkušenost s prací s osobami ze znevýhodněného prostředí

- schopnost týmové i samostatné práce

- spolehlivost a zodpovědnost

- komunikační dovednosti

Výhodou:

- vystudovaný obor sociální práce, psychologie, adiktologie - VOŠ, VŠ

- praxe v oboru

- zkušenosti s cílovou klientelou

- zkušenost s prací v oblasti drogových služeb

Nabízíme:

- kreativní a zajímavou práci

- nové zkušenosti a dovednosti

- možnost dalšího vzdělávání

- možnost seberealizace a osobnostního růstu

- práci v příjemném kolektivu

- finanční ohodnocení dohodou

Středisko prevence a léčby drogových závislostí - DROP IN, o.p.s.
Adresa
Těšíkova 986/4, Praha – Kamýk
Kobrova 3175/10, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 9 000 – 10 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Centrum primární prevence - Drop In, o.p.s., Tereza Braunová
603 336 039