Co vás čeká

Pro naši akreditovanou vinařskou laboratoř hledáme vhodného uchazeče, náplní práce bude:

provádění chemických rozborů moštů a vín, senzorická kontrola vín, vedení dokumentace ISO a HACPP, kontrola a dodržování řízení jakosti ve výrobě, inovace procesů jakosti ve výrobě

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ, nebo SŠ vzdělání chemického nebo potravinářského směru, znalosti vinařské technologie, zkušenosti s ISO a HACPP výhodou, pečlivost a zodpovědnost

Výhodou bude, pokud budete umět

Senzorická zkouška ČSN ISO 8586 - 2 (1) a praxe výhodou , ne podmínkou, řidičské oprávnění sk. B, znalost cizího jazyka

Co vám můžeme nabídnout

Práci v malém vinařském kolektivu, podporu dalšího vzdělávání v oboru, benefity ve formě příspěvku na stravování, 5 týdnů dovolené

Společnost
Templářské sklepy Čejkovice, vinařské družstvo
Adresa
Na Bařině 945, Čejkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Potravinářství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Templářské sklepy Čejkovice, vinařské družstvo, Alena Drábková
Na Bařině 945, 696 15 Čejkovice, Česká republika
00420724752889