Marketingové & PR oddělení CoolPeople roste a aktuálně hledá posilu na pozici grafika. Máte ambice a jste připraveni svou kreativitou ohromit cílovou skupinu? Vaše práce bude orientovaná na tvorbu grafických podkladů pro web, sociální sítě, on-line kampaně, landing pages. Těšit se můžete na moderní pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu a skvělý tým, který vás posune dál.

Náplň práce
- tvorba grafických návrhů a podkladů pro on-line
- příprava a návrh designu pro web a další komunikační kanály
- chytlavý a kreativní design
- vzdělávání se v oboru
- spolupráce a komunikace s odděleními napříč společností

Požadavky
- pokročilá znalost jednoho z grafických programů (Photoshop, Ilustrator, Indesign …)
- práce s mockupy, šablonami a návrhy
- základní znalost UI
- kreativita a orientace na výsledek
- flexibilita, spolehlivost a zodpovědnost
- zájem o aktuální trendy v oboru

Benefity
- odpovídající a moderní vybavení k práci
- možnost home office
- karta Multisport
- flexibilní pracovní doba
- moderní pracovní prostředí na Pankráci
- občerstvení na pracovišti
- relax zóna s fotbálkem a konzolemi

Společnost
CoolPeople a.s.
Adresa
Na strži 2102/61a, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Personalistika a HR, Grafik, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Direct Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CoolPeople a.s., Lucie Posadová
+420 739 155 622