Jsme česká firma jejímž posláním je poskytovat kvalitní služby zákazníkům dbajících na sociální odpovědnost. Díky tomu umožňujeme zaměstnávání lidem se zdravotním postižením tak, aby z jejich zařazení do práce profitovala morálně i ekonomicky celá společnost.

Produktem managementu směny montáže je spolupracující tým kvalifikovaných zaměstnanců sdílející firemní hodnoty, který produkuje výrobky v termínech, v rámci specifikace a v kvalitě požadované zákazníkem a s ohledem na disponibilní lidské, energetické a materiálové zdroje.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Management směny
- místo výkonu práce v provozovně Slaná u Semil
- termín nástupu: 1.4.2021
- přihlášky na výběrové řízení do 28.2.2021
- práce vhodná pouze pro OZP
- zaslání životopisu s motivačním dopisem

Pracovní náplň:

  • organizuje a řídí výrobní proces cídírny, zajišťuje bezproblémový chod výroby
  • ve spolupráci s vedoucím provozu plánuje výrobu s ohledem na termínové plnění jednotlivých zakázek
  • zajišťuje obsazení výrobních pracovišť, je zodpovědný za zabezpečení plynulé, jakostní, hospodárné, bezpečné a ekologické výroby
  • kontroluje a eviduje přítomnosti zaměstnanců na pracovištích
  • kontroluje dodržování technologických a pracovních postupů
  • organizuje a koordinuje činnosti podřízených (v rámci těchto povinností musí zvládat činnosti podřízených oddělení tak, aby byl schopen své přímé podřízené zastoupit), dohlíží nad prací pracovníků montáže
  • zjišťuje příčiny snížené kvality odvedené práce a navrhování opatření k dosažení žádoucí kvality
  • zpracovává a kontroluje evidenci docházky podřízených pracovníků
  • řídí se platnými předpisy BOZP, PO a Směrnicemi společnost

Požadujeme:

  • dosažené vzdělání: střední škola (maturita), obor: všeobecný, slévárenství (výhodou)
  • dobré komunikační a organizační vlastnosti
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, cílevědomost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B (služební cesty)
  • uživatelská znalost Office, emailová korespondence, práce v IS

Nabízíme:

  • práci pro OZP na zkrácený úvazek
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (věrnostní program, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, pololetní odměny za využití pracovního fondu,…)

Společnost
seva-czech s.r.o.
Adresa
Slaná
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Strojírenství, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

seva-czech s.r.o., Iveta Čadilová
770 132 985
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.