Asistentka účetní

Easyweb s.r.o.
EasyWeb s.r.o. je rostoucí společnost, sídlící v Loděnici. EasyWeb s.r.o. rozšiřuje svůj tým a hledá novou posilu na pozici Asistentky účetní. Jedná se především o administrativu, práci s fakturami a podporu pro hlavní účetní.

Náplň Práce

Hledáme zkušenou Asistentku účetní, která bude schopna vykonávat tuto pracovní náplň:

  • Zpracování a kontrola došlých faktur, vytváření faktur
  • Komunikace s externími firmami, bankami a dalšími institucemi
  • Příprava podkladů pro účetní
  • Podílení se na plynulém chodu kanceláře

Váš profil

Pro dostání se do výběrového řízení musíte splňovat tyto požadavky:

  • Středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • Znalost anglicého jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni
  • Základní znalosti z oblasti účetnictví
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Organizační schopnosti

Co nabízíme?

Společnost nabízí tyto benefity

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost využití firemní posilovny atp.
  • Pravidelné teambuildingy
  • Práce v příjemném prostředí a kolektivu

Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti, neváhejte zaslat životopis!

Společnost
EasyWeb s.r.o.
Adresa
Husovo nám. 1, Loděnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 26 500 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka, Mzdová účetní, Pracovník back office, HR generalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.