SENIOR ÚČETNÍ / CONTROLLER

Pro účetní společnost, která je součástí úspěšného holdingového uskupení JPS GROUP, hledáme vhodnou kolegyni / kolegu do týmu na pozici: SENIOR ÚČETNÍ / CONTROLLER

Náplň práce:

  • metodika vedení účetnictví, příprava směrnic a postupů
  • kontrola formální a věcné správnosti účetnictví
  • evidence majetku, sestavení odpisových plánů
  • personální a mzdová agenda, zpracování mezd
  • příprava pravidelných měsíčních uzávěrek
  • reporting pro interní účely
  • analýza nákladů a výnosů, controlling
  • příprava a zpracování daňových přiznání k DPH, kontrolního hlášení, souhrnného hlášení, hlášení intrastat
  • příprava a zpracování účetní závěrky a podkladů pro zpracování daň. přiznání k DPPO

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici min. 5 let
  • orientaci v daňové problematice
  • samostatnost, důslednost, spolehlivost a loajalitu
  • příjemné vystupování
  • zájem o další prohlubování znalostí a dovedností

Nabízíme:

  • zázemí velké, stabilní a prosperující společnosti
  • zajímavou práci ve společnosti s velmi přátelskou firemní kulturou a vstřícnými kolegy
  • motivační platové ohodnocení
  • kancelář v nové moderní budově, občerstvení na pracovišti, teambuildingy a firemní obědy
  • flexibilní 6ti hodinová pracovní doba
  • pravidelné další vzdělávání
  • služební telefon, notebook
  • smlouvu na dobu neurčitou

Společnost
CBFIN s.r.o.
Adresa
Lannova tř. 1893/32a, České Budějovice – České Budějovice 6
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel