Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou s více než 110. letou tradicí. Patří ke skupině největších univerzit v České republice se sídlem na Praze 6. Do našeho týmu hledáme zodpovědného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici Právník/právnička

Pracovní náplň

Primárně zajišťování smluvní agendy (příprava a připomínkování smluv, projednávání připomínek s interními i externími subjekty)

Další činnosti na úseku právního oddělení dle dohody:

Příprava právních rešerší a poskytování právního poradenství v dalších právních otázkách

Tvorba a připomínkování vnitřních předpisů

Požadujeme

VŠ vzdělání v magisterském studijním programu/oboru Právo a právní věda

Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Proaktivní přístup a vysoké pracovní nasazení

Výborné komunikační schopnosti a organizační dovednosti

Výhodou praxe na pozici firemního právníka či právníka veřejné instituce

Znalost MS Excel, Word, Aspi (Sharepoint a další výhodou)

Nabízíme

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, možnost zkráceného úvazku

Zázemí stabilního, silného zaměstnavatele - prestižní veřejná vysoká škola

Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, sickdays, závodní stravování, stravenky, příspěvky na penzijní pojištění, sportovní aktivity...)

Zajímavou a odbornou práci s potenciálem kariérního růstu

Zaškolení, další průběžná podpora odborného rozvoje

Přátelská atmosféra

Nástup možný ihned

Pokud máte o pozici zájem, životopis s motivačním dopisem zasílejte do 9.3.2021

Společnost
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA
Adresa
Kamýcká 129, Praha – Suchdol
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování, Firemní školka, 13. plat
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA, Marie Horáková
e-mail:recruitment@rektorat.czu.cz