NADĚJE, pobočka Praha,

PŘIJME PSYCHOLOGA

do ordinace umístěné v prostorách denního centra, které poskytuje služby lidem bez domova

Požadujeme:

  • Způsobilost k výkonu psycholog krizové intervence
  • Ochotu rozšiřovat si průběžně znalosti mimo již získanou specializaci (sociální, pracovní, klinická, forenzní)
  • Schopnost samostatné i týmové spolupráce
  • Vstřícný přístup k cílové skupině lidé bez domova
  • Spolehlivost

Náplň práce:

  • poskytování psychologické podpory našim klientům - lidem bez domova
  • středy a čtvrtky budete pracovat v ordinaci U Bulhara
  • 1 den v týdnu budete pracovat na dalších střediscích Naděje, pobočka Praha (azylové domy, humanitární ubytování a další služby pro lidi bez domova), dle aktuálních potřeb klientů

Další informace:

  • Nástup březen 2021 nebo dle dohody
  • Pracovní úvazek – 0,6 (3 dny v týdnu)
  • Nástupní mzda – 21.500 Kč (při úvazku 0,6)
  • Dobré zázemí ordinace, přítomnost dalšího zdravotnického personálu
  • Adresa ordinace: U Bulhara 46, Praha 2

Společnost
NADĚJE
Adresa
U Bulhara E46, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 21 500 – 39 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace