MORAVOSTAV Brno, a. s. stavební společnost se svým charakterem řadí mezi významné firmy střední velikosti s celorepublikovou působností a dlouholetou tradicí.

Stavbyvedoucí/Vedoucí nákladového střediska

Do našeho týmu hledáme schopného kolegu, který má zkušenosti s řízením pozemních staveb, koordinaci prací subdodavatelů i vlastních výrobních kapacit, je ochoten cestovat v rámci Jihomoravského kraje a příjme odpovědnost za stavbu, časový harmonogram a ekonomický výsledek.

Požadujeme

- středoškolské/vysokoškolské vzdělání stavebního směru

- zkušenosti s vedením a řízením pozemních staveb a pracovního týmu

- autorizace v oboru, znalosti příslušné legislativy a technologických procesů stavby

- komunikaci s investorem a dodavateli stavby

- osobní odpovědnost, dodržování legislativy, harmonogramů, ek. výsledku

- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Náplň práce

- koordinace a řízení stavebních prací

- rozdělování a kontrola práce pracovního týmu a činnosti subdodavatelů

- kontrola a inventarizace materiálu

- kontrola provedených prací

- kontrola a dodržování technologických postupů stavby

- zajištění materiálového a technického zabezpečení stavby

- přebírání a předávání staveniště

- tvorba harmonogramů a jejich plnění

- komunikace s investorem a dodavateli stavby

- evidence příslušných dokladů a vedení stavební dokumentace

- dodržování BOZP a PO a ekonomických parametrů stavby

Nabízíme

- zázemí ve společnosti s dlouholetou tradicí ve stavebnictví

- práci na unikátních stavebních projektech
- po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
- pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování nebo cestovní náhrady, výkonnostní odměny

podle dosaženého zisku střediska, automobil i pro soukromé použití, telefon
- účast na odborných školeních
- možnost profesního růstu

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Pro více informací kontaktujte prosím naše personální oddělení

na tel.: 549 128 185

Společnost
MORAVOSTAV Brno, a.s. stavební společnost
Adresa
Maříkova 1899/1, Brno – Řečkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Maříkova 1899/1, 62100 Brno – Řečkovice, Česká republika
549 128 185