Jsme RIXO! Online služba, která díky moderním technologiím dělá pojištění jednoduší a maximálně transparentní. Chceme být českou jedničkou na trhu a hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou vybudovat službu, která osloví statisíce zákazníků.

Specialista životního pojištění / práce z domova / PRAHA

Jsme RIXO.cz, online služba, která díky moderním technologiím dělá pojištění jednoduší, výhodnější, rychlejší a maximálně transparentní. Chceme být jedničkou na trhu a hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou vybudovat službu pro každého, kdo chce být pojištěný správně a výhodně.

Specialista životního pojištění

KOHO HLEDÁME

Hledáme nové kolegy s pozitivním vztahem k pojišťovnictví, kteří se nebojí komunikovat s klienty. Náš tým se skládá z profesionálů, kteří mají zkušenost z pojišťovnictví nebo financí.

O ČEM JE PRÁCE U NÁS

V týmu budete mít na starost denní komunikaci se zákazníky, kteří projevili zájem o naši službu a poptali u nás konkrétní druh pojištění. Vždy tak budete jednat pouze s lidmi, kteří opravdu chtějí řešit své pojištění. Veškerá komunikace s klienty probíhá buď telefonicky, nebo prostřednictvím online aplikace. Vaším úkolem je pak přes tyto kanály dosjednat nové pojistné smlouvy.

JAK PRACUJEME

Pracujeme v týmech, máme dopolední / odpolední týdenní provoz (8:00-20:00) a dle rozpisu na vás vyjde jednou za měsíc víkendová směna. Nabízíme také možnost zkráceného úvazku.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

Máme fixní mzdu a také pravidelný bonus podle toho, jak se vám v práci daří. Podle našeho transparentního systému odměňování přesně víte, kolik si vyděláte. Navíc budete mít první dva měsíce garantovaný bonus 5 000 Kč. Pracovní smlouva je na dobu neurčitou a v případě, že nemáte zkoušku o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, pomůžeme vám se na ni připravit. Sídlíme v nových a moderních kancelářích na Pankráci. Jsme příjemný kolektiv mladých lidí se smyslem pro humor. Nebudeme vám říkat, jak se máte oblékat, to sami víte nejlépe, ani vám nikdo nebude stát za zády, poučovat a hlídat. Nemáme ve zvyku si přebírat klienty a obchodní příležitosti. Výborná káva zdarma po celý den je samozřejmostí.

Krom toho je u nás standardem 5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenkový paušál, multisportka, po adaptaci můžete pracovat z domova a umíme zařídit i zvýhodněné produkty od Airbank.

CO SE STANE KDYŽ NÁM POŠLETE ŽIVOTOPIS

Máme ve zvyku jednat rychle a celý proces netrvá déle než týden. V prvním kroku se co nejdříve ozveme, popovídáme si a v případě, že si vše sedne se s vámi rádi uvidíme osobně. Potkáte se už také přímo se svým budoucím šéfem. Těšíme se na vás.


Informace o pozici

Společnost
RIXO a.s.
Adresa
Pikrtova 1737/1a, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Makléř, Asistent v pojišťovnictví, Pojišťovací poradce, Prodejce po telefonu/Telesales, Pojistný zprostředkovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.