G4S Secure Solutions (CZ), a.s. je významnou společností s vedoucím postavením na trhu bezpečnostních služeb.
Byla založena v říjnu roku 1990 v Praze a je součástí nadnárodního holdingu Group 4 Securicor operujícího ve většině zemí světa.
Zázemí velké a silné společnosti dává možnost osobního a odborného růstu každému zaměstnanci, kterých má firma více než dva tisíce.

V současné době hledáme uchazeče/čky na pozici :

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK - zásahová jednotka / PRAHA

Pro pracoviště v Praze - objekt Bořislavka - hledáme vhodné uchazeče na pozici "Strážný mobilní zásahové skupiny objektu"

Náplň práce:

dohled nad vnitřním a venkovním prostorem objektu

dokonalá znalost objektu, přístupových a příjezdových cest, požárních schodišť

seznámení a dokonalá znalost systému generálního klíče

provádění služebního zákroku, řešení bezpečnostních incidentů v objektu

ochrana a střežení objektu ve svěřeném úseku v nestandartních situacích

Nabízíme:

zaměstnání na HP, DPP

pracovní doba /nepřetržitý provoz - 12ti hodinové směny

zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti

odpovídající mzdové ohodnocení

Požadujeme:

ukončené středoškolské vzdělání
znalost zařízení EPS,EZS,CCTV,
spolehlivost, rozhodnost, loajalita
trestní bezúhonnost

Výborná fyzická kondice

profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" výhodou (možnost získat přes G4S)

NÁSTUP DLE DOHODY / 1.4. 2021 /

Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt:
Ing. Ivana Slavíková, mobil: + 420 724 793 669

Společnost
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Adresa
náměstí Bořislavka 392/6, Praha – Vokovice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Pracovník ostrahy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Ivana Slavíková