Vyznáte se ve světě internetového obchodování a newsletter pro vás není neznámý pojem? Umíte ovládat online analytické nástroje a dostat z nich vše, aby vám o vašem e-shopu prozradily i to, co sám neví? Nesedíte jen se založenýma rukama, ale naopak máte spoustu nápadů, které pak umíte zhmotnit? Jste přesně náš člověk! Pro náš obchod s autoservisním a dílenským vybavením a nářadím MojeDílna.cz hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici marketingového manažera.

Co budete dělat?

· Především budete pracovat s analytickými nástroji a sledovat výkonnost našeho e-shopu.

· Budete vyhledávat jeho slabiny i přednosti a informace následně předávat správci/copywriterovi, se kterým společně vymyslíte, jak problémy vyřešit, a to dobré ještě vylepšit.

· Čeká na vás vymýšlení newsletterových kampaní a jejich realizace od začátku do konce.

· Na tuto pozici nemusíte nutně znát naše produkty. Ohledně nich radí zákazníkům jiní kolegové. 😉

Co bychom chtěli, abyste uměli?

· Náš marketingový manažer musí především prokazatelně umět ovládat analytické nástroje pro měření stránek – hlavně Google Analytics.

· Rádi bychom v našem týmu také uvítali někoho, kdo má zkušenosti s newslettery.

· Hledáme „tahouna“ s kreativním přístupem k práci, který jen nečeká na cizí povel, ale je sám aktivní, přichází s novými nápady, které pak zrealizuje od začátku do konce a bude chtít náš e-shop neustále posunovat dále.

· A pokud už jste někdy přičichli i k reklamě, budeme jedině rádi.

A co vám nabídneme zase my?

Těšit se u nás můžete na fajn práci v jednosměnném provozu, a to pouze během týdne. O víkendech a svátcích jsme doma a užíváme si odpočinku. Pracovat budete v příjemném, mladém a dynamickém kolektivu stabilní a zavedené menší firmy, kde si tykáme, chodíme spolu na pivo či bowling a kde nejste jen jedno z mnoha anonymních čísel. Jednáme seriózně a na rovinu, protože nejen našich zákazníků, ale i zaměstnanců si ceníme. Také díky tomu netrpíme fluktuací pracovníků, ale lidé u nás pracují dlouhé roky. Čekají na vás i zvýhodněné ceny firemních produktů a vzdělávání v oblasti sortimentu, abyste byli pořád v obraze.

S Vaším životopise prosíme o odpověď na tyto otázky:

1. Uveďte 3 důvody, proč bychom měli vybrat právě vás.

2. Uveďte 3 důvody, proč budete pro naši firmu přínosem.

3. Uveďte 3 věci, o nichž si myslíte, že se vám v minulé práci povedly.

Nástup: Možný IHNED

Společnost
AMNproTrade s.r.o
Adresa
Vodařská 126/17, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Auto - moto, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AMNproTrade s.r.o., Michaela Spáčilová
774 245 164