Detaily pozice právní asistentky:

Náplň práce:

  • vedení spisové agendy
  • práce v interní databázi (evidence klientů, právních úkonů, nákladů apod.)
  • zodpovědnost za dodržování stanovených lhůt a termínů
  • příprava podkladů k fakturaci a fakturování poskytnutých služeb
  • příprava návrhů na obchodní rejstřík, katastrální úřad, do insolvenčního rejstříku aj.
  • příprava podkladů k ověřování podpisů
  • kontrola pravopisu a překlepů klientských dokumentů
  • úprava a formátování dokumentů, smluv a prezentačních materiálů
  • komunikace se soudy a úřady
  • komunikace s klienty kanceláře
  • vyřizování telefonických dotazů
  • vyřizování korespondence
  • příprava podkladů k jednání jednotlivých advokátů a koncipientů
  • organizace schůzek

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • výborná znalost ČJ
  • pokročilá znalost AJ
  • min. 1 rok na obdobné pozici výhodou
  • velmi dobrá znalost Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • ovládání klávesnice všemi deseti prsty
  • časová flexibilita
  • samostatnost a pečlivost
  • komunikativnost
  • ochota učit se novým věcem
  • výborné organizační schopnosti
  • odolnost vůči stresu
  • příjemné vystupování

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • služební telefon, notebook
  • práce v mladém kolektivu
  • dlouhodobou spolupráci
  • nástup možný ihned

Společnost
DBK PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o.
Adresa
Vinohradská 938/37, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel