Eurona by Cerny, výrobce unikátní české ekologické bytové a tělové kosmetiky působící na trhu již více jak 12 let

Manažer marketingu

Co Vás čeká

- Zodpovědnost za řízení a plánování marketingových aktivit ve společnosti,

- Vedení týmu pracovníků, zadávání prací, priorit, controlling

- Rozvoj marketingové strategie,

- Spolupráce na vizuální a obsahové tvorbě materiálů,

- Vedení a řízení svěřených projektů a úkolů

- Marketingové průzkumy a analýzy, marketingové kampaně, komunikace s médii

Jaké jsou naše požadavky

- Výborné organizační a komunikační schopnosti

- Kreativní myšlení

- Praxe na obdobné pozici podmínkou

- Výborná znalost práce na PC (Word, Excel), iniciativní přístup k vykonávané pozici

Co Vám můžeme nabídnout

- Motivační finanční ohodnocení

- Práci v příjemném kolektivu v rychle rozvíjející se společnosti

- Různorodou, nestereotypní práci

- Stravenky hrazené v plné výši 100Kč / den

- Příspěvek na penzijní / životní pojištění

- 4 týdny dovolené

Společnost
EURONA s.r.o.
Adresa
Červený Kostelec – Lhota za Červeným Kostelcem
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Marketingový ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel