Společnost REFLECTA Facility, s.r.o., jako dceřiná společnost REFLECTA Development a.s. za účelem řízení a správy nákupních center developovaných mateřskou společností hledá vhodného kandidáta/ku na pozici Center Managerka / Center Manager

Center Managerka / Center Manager

Náplň práce:

- cílený rozvoj a vedení týmu správy obchodního centra

- vedení obchodních jednání s dodavateli, partnery a nájemci

- marketingové aktivity centra – spoluvytváření, dozor

- technické zabezpečení centra – přehled, spolupráce s technikem, koordinace

- komunikace s příslušnými orgány a dodavateli při dílčích přestavbách jednotek či centra

- správa dokumentace související se správou a provozem

- vyhledávání nových a podpora stávajících nájemců

- spolupráce při podpisu nájemních smluv

- zabezpečení provozních smluv a s tím souvisejících dokladů

- spolupráce s vlastníkem

- koncepční plán centra, řízení, pravidelný reporting

- zodpovědnost za zvyšování efektivity svěřeného obchodního centra

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání

- praxe na obdobné pozici s možností doložení pracovních výsledků výhodou

- aktivní znalost AJ

- velmi dobrá znalost PC (MS Office)

- komunikativnost, organizační schopnosti

- zodpovědnost, flexibilita; samostatnost a spolehlivost

- dřívější praxe správy objektů výhodou – základní orientace ve stavebních plánech a všeobecný přehled o technické vybavenosti budov (není nutné stavební či technické vzdělání, ale zájem o tato témata)

- profesionální vystupování a přirozená asertivita

- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- HPP

- zajímavou práci ve velmi příjemném a mladém kolektivu

- motivující platové ohodnocení

- prostor pro vlastní iniciativu

- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti

- možnost profesního rozvoje

- zdravotní volno – sickdays

- školení a jiné…

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prohlédněte si naše nákupní centrum: https://www.geckoostrava.cz/ , zašlete životopis a napište nám, proč byste se na pozici Center Manager hodil/a právě Vy.

Společnost
REFLECTA Development a.s.
Adresa
Spojovací 396, Ostrava – Plesná
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Marketingový ředitel/manažer, Facility Manager, Developer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel