V Ebike Electronic se zabýváme vývojem a výrobou produktu SpeedBox. Do našeho týmu hledáme marketingového specialistu se zkušeností s budováním firemní identity a online marketingem. Nabízíme práci v mladém kolektivu a možnost realizovat se vlastním směrem.

Náplň práce

  • Správa a tvorba obsahu pro sociální sítě (FB, IG, YT)
  • Správa online marketingových nástrojů (Google Ads, Google Analytics, Nákupy Google aj.)
  • Organizace produkce (focení a natáčení, copywriting)
  • E-mailové kampaně (ActiveCampaign)
  • Podpora obchodního oddělení - sběr podnětů, požadavků, vyhodnocení a nastavení postupů apod.
  • Zjišťování a analýza potřeb zákazníků

Co očekáváme

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • Kreativní a analytické myšlení
  • Proaktivní přístup, spolehlivost a samostatnost
  • Předchozí praxe v marketingu
  • Výborná čeština, schopnost psát čtivé texty
  • Angličtina nebo další jazyky výhodou

Výhodou je:

  • zkušenosti práce s grafickými programy (Photoshop apod.)
  • zkušenost s focením
  • ukázka vlastní práce (zkušenosti s tvorbou obsahu pro weby, sociální sítě a online média, zkušenosti s focením, tvorbou videí apod.)

Benefity:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Pět týdnů dovolené
  • Home office (1x měsíčně)
  • Plně hrazené obědy
  • Služební telefon a notebook
  • Příjemný a vstřícný kolektiv
  • Firemní akce a prémie

Písemné nabídky se životopisem a případnou ukázkou práce zasílejte jako odpověď na tento inzerát.

Společnost
Ebike Electronic s.r.o.
Adresa
Kafkova 1486/5, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ebike Electronic s.r.o., Jiří Hájovský
+420 725 376 252