Co vás čeká

Jsme malá a úspěšná IT firma s dlouholetou tradicí vývoje v oblasti pokladních a skladových systémů, e-shopů a řízení výrobních procesů v Hradci Králové. Hledáme na hlavní pracovní poměr kolegu pro zavádění ERP systému v oblasti výroby a obchodu. Pracovat budete v příjemném neformálním prostředí.

Vaší náplní práce bude

  • Implementovat ERP systém na základě požadavků zákazníka
  • Komunikovat a řešit problémy s uživateli ERP systému
  • Poskytovat technickou podporu
  • Řešit incidenty a chyby k obnovení činnosti ERP systému
  • Spolupracovat s ostatními členy týmu (techniky, vývojáři, obchodníky)
  • Poskytovat podporu při testování aplikace
  • Podílet se na tvorbě dokumentace a popisu nastavených procesů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vzdělání SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Orientace v problematice ERP systémů
  • Schopnost komunikace se zákazníkem
  • Analytické myšlení
  • Dobrá znalost práce s výpočetní technikou
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Praxe v problematice ERP systémů
  • Základy SQL
  • Angličtina

Co vám můžeme nabídnout

  • Příjemný pracovní kolektiv v malé firmě
  • Možnost Home Office (až 50%)
  • flexibilní pracovní doba
  • Zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností)
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon s tarifem, notebook

Společnost
SUPPORT SYSTEM s.r.o.
Adresa
Bratří Štefanů 104/42, Hradec Králové – Slezské Předměstí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Pracovník help desku, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SUPPORT SYSTEM s.r.o., Eliška Vítová
495 531 231