teamIT je přední dodavatel IT služeb na tuzemském trhu. Společnost se poskytováním ICT specialistů věnuje již od roku 2009. Během deseti let uplatnila na projektech více než 500 IT specialistů a poskytla služby v oblasti vývoje informačních systémů za více než 1,4 mld. Kč.

Od roku 2020 je teamIT součástí investiční skupiny Pale Fire Capital (Aukro, Favi, Zuri, Agdata, Semantic Visions a mnoho dalších ). Jsme dlouhodobým partnerem nejvýznamnějších hráčů v bankovnictví, pojišťovnictví, logistice, telekomunikacích a dalších segmentech trhu.

Pokud Vás inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat profil s Vaší představou čemu byste se rádi věnovali (pozice, preferované technologie, směr do budoucna atd.). Dlouhodobě máme k dispozici kolem 50-100 IT poptávek zaměřených téměř na celý IT segment.

Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

Senior PHP Developer

◌﴿ KOHO HLEDÁME ﴾◌

Pro klienta z oblasti médií, hledáme vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na pozici Senior PHP Developer do oddělení online vývoje. Pozice je v Praze, důležitá je znalost českého jazyka, angličtina postačí na pasivní úrovni. Tato pozice je na full-time, home office je možný dohodou a jedná se o spolupráci na IČO/ŽL.

◌﴿ NÁPLŇ PRÁCE ﴾◌

  • Strukturování a refaktoring kódu pro rychlejší změny při zachování jeho efektivity ve vysoké zátěži a zároveň schopnosti monitorovat jeho zdraví při běhu
  • Vývoj samotné logiky API, modulů do CMS systému
  • Stavba efektivnějšího vývojového a testovacího prostředí
  • Vývoj automatických deployment pipeline, testů a monitorovacích sond

◌﴿ OČEKÁVANÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI ﴾◌

  • Základní znalost návrhu aplikací a databází, ladění výkonu, zabezpečení, design patterny
  • PHP7 (nette, Symfony)
  • Redis
  • MySQL
  • Okrajově také: RabbitMQ, HA Proxy, Varnish, PostgreSQL
  • PHPStorm, Azure DevOps, GitLab
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita, rychlost, vysoké nasazení a schopnost dalšího rozvoje
  • Schopnost proaktivně řešit problémy
  • Schopnost dodržet požadované termíny
  • Schopnost týmové práce

◌﴿ NABÍZÍME ﴾◌

Přivítá Tě prima parta pohodových lidí
Dlouhodobý servis - ty pracuješ, my se staráme
Rozmanité projekty
Lokalita pracoviště: Praha, blízko metra
Alokace: Fulltime
Spolupráce na živnostenský list/IČO
!Faktury platíme do 3 dnů!
5 500 - 6 500 CZK/MD (výsledná finanční částka bude záležet na prokázaných znalostech)

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Antala Staška 510/38, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 110 000 – 130 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Nikola Kozáková
732 528 286