Náplň práce:

- Kontrola a organizace úkolů dané směny

- Zodpovědnost za dohled nad všemi kvalitativními a kvantitativními úkoly na přidělených pracovištích

- Odpovědnost za zapracování pracovníků

- Spolupráce s oddělením technické přípravy výroby za účelem řešení problémů týkajících se nových technologií a výrobků

- Dohled nad dodáváním potřebného doplňkového materiálu, dodatečných prostředků a výrobní dokumentace dle výrobního plánu

- Organizace práce pracovníků mezi směnami a v průběhu jednotlivých směn s cílem zajistit efektivitu práce

- Motivace zaměstnanců ke spolupráci a zodpovědnosti za kvalitu výroby

- Kontrola provádění pravidelného čištění strojů

- Zodpovědnost za udržování pořádku, hygieny a čistoty na pracovištích v jemu svěřené oblasti

- Zodpovědnost za to, že jeho spolupracovníci dodržují a efektivně využívají pracovní dobu

- Práce s výrobní dokumentací

- Organizace pracoviště podle zásad 5S

- Administrace a organizace docházky zaměstnanců

Požadujeme:

- SŠ/SOU vzdělání

- Praxe na obdobné pozici (i na pozici zástupce) nejlépe z prostředí automotive

- Uživatelská znalost PC (MS Excel, Word)

- Dobré organizační a prezentační schopnosti

- Komunikativnost a porozumění podřízenému personálu

- Schopnost osobního vedení a vedení týmu

Nabízíme:

- Zázemí silné nadnárodní společnosti

- Zajímavé a motivující finanční ohodnocení

- 5 dní dovolené navíc

Společnost
Exec-Search
Adresa
Liberecký kraj
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto, Mistr, Plánovač výroby, Vedoucí výroby, Seřizovač/programátor CNC strojů, Supervizor výroby, Seřizovač vstřikovacích lisů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Exec-Search