Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Chcete reprezentovat společnost, která poskytuje komplexní celní služby a umí to naučit i své zaměstnance? Hledáte férového zaměstnavatele, který pošle včas výplatu absolventovi i padesátníkovi? Láká vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jmény a najde se i prostor na šálek kávy?

Pokud se právě usmíváte, nebo jsme vzbudili vaši zvědavost, pak jste na správném místě. Společnost GERLACH spol. s r. o. je součástí přední světové poštovní a logistické skupiny Deutsche Post DHL Group a zároveň solidním hráčem v oblasti obchodu a logistiky. V České republice náš tým tvoří něco málo přes 100 nadšenců, kteří do svých řád hledají novou kolegyni/nového kolegu na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / PRACOVNÍK (Uh)

Pracovní náplň:

  • zpracování podkladů pro celní řízení a jiné související úkoly
  • spolupráce při odbavování zboží s pracovníky celního úřadu
  • shromažďování podkladů a údajů pro odbavení zboží
  • administrativní podpora a zpracování statistik
  • komunikace s ostatními kancelářemi a odděleními společnosti

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání s maturitou
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office); SW Helios výhodou
  • aktivní znalost cizího jazyka min. na úrovni B1 podmínkou
  • komunikační dovednosti
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • příjemné a nekonfliktní vystupování
  • nástup: ihned, příp. dohodou

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • atraktivní balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, zdravotní volno, plně hrazené stravenky, kafeterie, příspěvek na penzijko/životko, Multisportka, možnost home office, slevové programy různého typu, firemní akce a soutěže atd.)
  • možnost profesního rozvoje a osobního růstu za podpory firemního vzdělávacího programu
  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • pracoviště: Letiště Václava Havla / Praha - Uhříněves
  • pozice je vhodná pro absolventy

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Nováčka rádi zaškolíme a v jeho začátcích ho podpoříme. Prvních kroků není tedy třeba se bát a místa pro rozvoj je u nás také dost.

Společnost
GERLACH spol. s r.o.
Adresa
Františka Diviše 386/29, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

GERLACH spol. s r.o., Anetou Kynclová